Pole-Position Cupzawody dla każdego

Pole-Position Cup – małe zawody w dużą dawką emocji. To idealna zabawa na wieczory kawalerskie, panieńskie i urodziny

Jest to minipuchar dla grup minimum siedmioosobowych, trwający ok. 1 godziny i składający się z trzech przejazdów. Na koniec trzech najszybszych Zawodników nagradzanych jest dyplomami, a Zwycięzca drobnym upominkiem od toru.

jazda próbna 10 minutowa
eliminacje 10 minutowe
finał 10 minutowy
Koszt: 180 zł / osobę (wymagana wcześniejsza zaliczka – więcej szczegółów podczas rezerwacji)
Tor Bemowo Piotr Cywiński -  piotr.cywinski@pole-position.pl  - 0 608 433  776
TOR JANKI Rafał Młodawski -  rafal.mlodawski@pole-position.pl  - 0 600 335  448

Wieczór kawalerski

Prędkość, sport, adrenalina, duże emocja - gwarantujemy Wam to wszystko podczas najlepszego wieczoru kawalerskiego  na naszym torze w Jankach. Zorganizujemy dla Was profesjonalne zawody gokartowe i sprawdzimy, który z Was naprawdę jest najlepszym kierowcą.

Na Państwa życzenie po wyścigu będą czekały na Was przekąski oraz napoje bez- i alkoholowe, abyście mogli złapać chwilę oddechu po wyścigowych emocjach.

(oferta cateringowa dotyczy jedynie Pole-Position Janki)

Wieczór PANIEŃSKI

Gokarty to nie tylko zabawa dla mężczyzn. Zapraszamy wszystkie Panie na kobiecy wieczór w Pole Position. Sprawdźcie, która z Was będzie najszybsza i pokażcie Panom, że stereotyp "baby za kierownicą" to bezpodstawny mit.

Po emocjach na torze, na Państwa życzenie zaprosimy Was na chwilę wytchnienia i wymiany wrażeń przy pysznych przekąskach, kawie, herbacie, winie... Chętnie zorganizujemy dla Was również wizażystkę, aby uatrakcyjnić Wasze spotkanie. Dla Panny Młodej będzie oczywiście czekał mały upominek od naszego toru.

Gokartowe urodziny

dla Ciebie i Twojego dziecka

Nie masz pomysłu na wyjątkowe urodziny, których nie zorganizował jeszcze nikt wśród Twoich znajomych? Nasz tor to idealny miejsce na tą imprezę.

Profesjonalne zawody i nagrody dla najlepszych to najlepsze rozwiązanie na urodziny, których nie zapomni nikt z Twoich Gości. Na Państwa życzenie oferujemy również wyśmienity catering, przekąski i napoje

Dla Jubilata będzie czekał oczywiście mały upominek od naszego toru.

GIFT BOX Idealny pomysł na prezent!

GiftBoxy ważne są przez 3 miesiące od dnia następnego po zakupie oraz dotyczą gokartów standardowych 6,5KM i gokartów dla dzieci 4KM.

GiftBox 200 zł | Pole Position
GiftBox 300 zł | Pole Position