NAJSZYBSZE GOKARTY I NAJDŁUŻSZY TOR!

Pole Position działa od 2005 roku - najdłużej na warszawskim rynku branży kartingowej. Obecnie prowadzimy 2 nowoczesne tory kartingowe w Warszawie – na Bemowie oraz w Jankach.

Rekord toru Janki

88:88‚88 00:45‚28

Rekord toru Bemowo

88:88‚88 01:01‚74

Hot News

FERIE W POLE-POSITION JANKI | Pole Position

FERIE W POLE-POSITION JANKI

Wszystkie Dzieciaki zapraszamy na specjalną szkółkę kartingową w Pole-Position Janki - Ferie 2017. Zajęcie będą odbywały się w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 10:00-12:00 w dwóch tygodniowych edycjach (1. edycja: 13.,15.,17. luty; 2. edycja: 20.,22.,24. luty). Zajęcia poprowadzi licencjonowany instruktor sportu kartingowego Adam Kałwa z Supersonic Racing & Supersonic Kids. Koszt udziału w szkółce: 450 zł (cena obejmuje 3 spotkania, profesjonalna szkolenie z jazdy gokartem oraz drugie śniadanie). Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji i zapisy: janki@pole-position.pl lub tel. 606-339-338. Do zobaczenia

TOR OFF-ROAD DRIVE-POSITION W JANKACH | Pole Position

TOR OFF-ROAD DRIVE-POSITION W JANKACH

Pamiętajcie, że nasz obiekt w Jankach to nie tylko gokarty. Na miejscu czekają też na Was jazdy samochodami 4x4, quadami oraz tor motocrossowy. Więcej info na stronie http://drive-position.pl/

ZMIANY NA POLE-POSITION BEMOWO | Pole Position

ZMIANY NA POLE-POSITION BEMOWO

W związku z przebudową obiektu na Bemowie, aktualnie jeździmy tylko po jednej połowie toru. Ale już wkrótce zaprosimy Was na nową konfigurację.

O nas

O nas | Pole Position

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oferujemy Państwu najdłuższy w Warszawie tor kartingowy na Bemowie oraz połączenie halowego i zewnętrznego toru kartingowego z centrum eventowym i konferencyjnym w Jankach.

O nas | Pole Position

Jeśli szukasz idealnego miejsca na urodziny, wieczór kawalerski lub panieński, imprezę firmową czy event, z pewnością sprostamy Twoim oczekiwaniom.

O nas | Pole Position

Żyjemy naszymi pasjami i dlatego wciąż poszerzamy ofertę o kolejne atrakcje – Park Linowy High-Position na Bemowie.

GIFT BOX Idealny pomysł na prezent!

GiftBoxy ważne są przez 3 miesiące od dnia następnego po zakupie oraz dotyczą gokartów standardowych 6,5KM i gokartów dla dzieci 4KM.

GiftBox 100 zł | Pole Position
GiftBox 160 zł | Pole Position